В Україні щорічно кожної третьої неділі травня проводять жалобні заходи в пам'ять про тих, хто загинув в результаті насильницького впровадження комуністичної ідеології.

В 2019 році День пам'яті жертв політичних репресій припадає на 19 травня.

Згадаємо в цей день наших односельчан, які зі зброєю в руках боролися за незалежність України, були ув’язнені, примусово поміщені у психіатричний заклад, трудову армію, позбавлені майна через «експропріацію» чи «розкуркулення» або ж депортовані за національною ознакою.

Інформація з «Національного банку даних жертв політичних репресій радянської доби в Україні»

Село Сапанів Кременецького району

1. Бичковський Євсей Петрович, 1881 р.н., с. Сапанів, освіта середня. Закінчив Волинську духовну семінарію в м.Кременець. Священик. Проживав у м. Житомир; приходу не мав. Заарештований 17.04.1938 р (ст. 54-1а, 54-11 КК УРСР). Згідно з постановою “трійки” при УНКВС по Житомирській обл. від 10.05.1938 р. розстріляний 03.06.1938 р. Реабілітований 22.10.1958 р.
    1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Фото 1946 року

Радянсько-Японська війна 1945 року.

23 серпня 1945 года Порт-Артур був звільнений радянськими військами в ході проведення Маньчжурскої операції.

На фото ліворуч учасник бойових дій Ільчук Степан Корнійович мобілізований 17-річним в 1945. Повернувся в Сапанів після 7 років служби в 1952 році.

Фото 70-х

Сапанів 70-х.
Весільний кортеж, будівництво моста на р.Ікві, садік та інші архівні фото.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]

Сокіл у фіналі кубка району !

12.05.2019р. Півфінал кубка району з футболу. Велбер (В.Бережці) - Сокіл (Сапанів)  1:4

З певним острахом очікували вболівальники Сокола півфінального поєдинку з Великими Бережцями за право зіграти у фіналі кубка району. Представнику команди заледве вдалося назбирати на звітну гру 11 футболістів. Слава Богу наші кадрові втрати не повязані з травмами, а в першу чергу з відсутністю достойної роботи, через що молоді люди змушені вирушати на заробітки. Але це інша тема...

Отже, про футбол. Відкрив рахунок в матчі Петручок Сергій, вдало зігравши на добиванні після подачі кутового.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Зміни до порядку надання житлових субсидій-2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848.

Зокрема, передбачено, що громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні у грошовій формі (безготівковій чи готівковій), і у них відсутня заборгованість за житлово-комунальні послуги, житлова субсидія на наступний строк призначається у готівковій формі.

Повторно з заявою та декларацією у травні мають звернутися:

Акція "Криниця доброти" в Сапанівській ЗОШ

Напередодні Великодніх свят учні школи провели акцію "Криниця доброти" в рамках місячника Червоного хреста.

Шкільному саду знову квітнути!

Адміністрація НВК “Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів — ДНЗ” та всі учасники освітнього процесу висловлюють щиру вдячність жителю нашого села, представнику батьківської громадськості Петручку Миколі Васильовичу та підприємцю Загорському Мирославу Сергійовичу за надані саджанці дерев. М.В. Петручок подарував навчальному закладу 50 саджанців яблунь, персиків, абрикос, слив, М.С. Загорський — 75 саджанців волоського горіха.

Впевненою перемогою Сокіл відкриває сезон-2019 з футболу

21.04.19р. Кубок Кременецького р-н з футболу.1/4 фіналу. Сокіл (Сапанів) - Сокіл (Попівці) 2:0

В день, коли країна обирала президента, сапанівський Сокіл в чвертьфінальному матчі кубка району приймав на своєму полі команду з Попівців. В силу різних причин наша команда не змогла виставити  оптимальний склад, але тим не менше від початку і до самого фінального свистка тримала гру під своїм контролем. Відразу після стартового свистка арбітра (доречі бригада суддів відмінно відсудила цей матч і ніяких претензій з боку обох команд не було) сапанівці почали створювати і марнувати моменти біля воріт суперника. М'яч вперто оминав ворота попівчан, аж поки за справу не  взявся Саша Томич. Спочатку він навісив точно на голову Петручка Сергія, який відкрив рахунок в матчі, а потім точним ударом в кут воріт подвоїв перевагу своєї команди. Перший тайм завершився з рахунком 2:0.

У другому таймі зіпсувалася погода, почав накрапати дощ. Пересуватись по полю ставало дедалі важче, тай  далося взнаки те, що це був лише перший матч після великої зимової перерви. Обидві команди мали по декілька моментів, які не вдалося реалізувати. В результаті гра так і завершилася перемогою сапанівського Сокола 2:0. У півфіналі Сокіл зустрінеться з командою Велбер (В.Бережці).