Кабінет міністрів надав право вибору українським сім’ям: користуватися в опалювальний сезон пільгою чи субсидією.

Про це повідомляється на сайті teplo.gov.ua.

"Якщо родина має право на субсидію, однак її розмір невеликий і, на її думку, доцільніше сплачувати за комунальні послуги з врахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії", - повідомили в уряді.

Отримувачам субсидії. Роз'яснення щодо обовязкової плати.

Шановні абоненти, споживачі природного газу !

У попередніх опалювальних періодах споживачі, які отримували субсидію та економно використовували газ та вкладалися в соціальні нормативи, мали на особових рахунках переплати, які виникали за рахунок отриманих субсидій могли не платити обовязковий платіж.

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. №848» (ЗІ змінами, внесеними постановою КМУ №841 від 17 жовтня 2018р.) встановлено: «громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов'язані щомісяця сплачувати обов'язкову частку платежу. У разі, коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов'язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість».

Таким чином, з 17.10.2018р. усі отримувачі субсидій зобов'язані щомісяця сплачувати обов'язковий платіж. Надання субсидії припиняється у разі, якщо споживач має заборгованість понад два місяці з оплати обов'язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги. Розмір обовязкового платежу в кожного субсидіанта зазначено у повідомленні про призначення субсидії.

Звертаємо Вашу увагу, що для коректного проведення нарахувань, споживачі зобов'язані щомісячно вчасно передавати показники лічильників, які обліковують фактично використані послуги.

Адміністрація ДП “Кременецьке УПРГ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Наші мисливці

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Як дізнатися розмір своєї субсидії: формула розрахунку

Кому і в якому розмірі призначать субсидію, вирішують в спеціальному відділі призначення і розрахунків соціальної допомоги. Процедура нарахування скрізь однакова: до спеціаліста потрапляє заява від претендента на субсидію і заповнена ним декларація про доходи. З цих документів працівник вносить дані в комп’ютерну програму. Програма об’єднує тарифи і норми споживання по кожній комунальній послузі з даними про доходи заявника та за спеціальною формулою вираховує, скільки він сам може платити за “комуналку”, а скільки відшкодує держава.

Обов’язковий відсоток платежу – це сума, яку громадянин в будь-якому випадку повинен платити за “комуналку”. І саме від цього відсотка залежить розмір субсидії. Вираховується він за спеціальною формулою.

Кубок району. Фінал

14.10.18р. Кубок району з футболу. Фінал. Три Валєти (Бонівка) - Сокіл (Сапанів) 2:1

14 жовтня на  свято Покрови Пресвятої Богородиці на центральному стадіоні  м. Кременець у відбувся фінальний матч на кубок району з футболу у якому зустрілися Три Валєти з Бонівки та  сапанівський Сокіл. Яка б не була турнірна ситуація гра між цими суперниками завжди викликає підвищений інтерес вболівальників. На превеликий жаль Сокіл  не зміг виставити на цю гру оптимальний склад. Кращого бомбардира команди Томича Сашу не відпустив ФК Вишнівець. З різних причин не зіграли Богута Андрій, Олексюк Віталій, Кравчук Влад,  Гордійчук Саша, а це майже пів команди. Тим не менше Сокіл дав справжній бій представнику нашого району в обласній першості.

На перших хвилинах матчу Петручок Діма повинен був відкривати рахунок, але не використав вихід один на один з голкіпером. До кінця першого тайму за рахунок кращого контролю мяча Три Валєти переважали суперника і на перерву пішли ведучи в рахунку 1:0. Поразка ніяк не входила в плани сапанівців і на другий тайм команда налаштувалася як на останній бій. Хлопці не шкодували ні себе ні суперника. Звідси і велика кількість жовтих карток. Складний матч був і для бригади арбітрів, які постійно вислуховували претензії то з однієї, то з іншої сторони.

3 Сокіл (Попівці) 0 0 2 2-7 0

Сокіл (Сапанів) - Три Валєти (Бонівка) грають у фіналі 14.10 о 13.00 на стадіоні в Кременці !

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]

Вашій дитині виповнилось 14 років ? Йдемо отримувати паспорт.

Розпочинаємо з того,що відвідуєм відділення Державної міграційної служби (паспортний стіл) і беремо перелік документів,які потрібно надати на оформлення паспорта громадянина України по досягненню 14-річного віку:

1. Оригінал свідоцтва про народження заявника
  2. Довідку про присвоєння РНОКПП (ідентифікаційний код) заявника або повідомлення про відмову від його прийняття – у разі наявності такого документа;
  3. Оригінали паспортів громадянина України батьків;
  4. У разі зміни імені або прізвища заявника на протязі життя – оригінал свідоцтва про зміну імені;
  5. Довідку про реєстрацію місця проживання/перебування ( в сільській раді);
  6. Оригінал власного закордонного паспорту або закордонний паспорт/ID-картку/паспорт громадянина іноземної держави одного з батьків – для правильного відтворення прізвища дитини латиницею.

Записуємось на електронну чергу (є можливість це зробити через Інтернет).

Тепер прямуємо в податкову, щоб отримати ідентифікаційний код.

Необхідні документи:

Сокіл Сапанів - срібний призер чемпіонату району 2018 року

23.09.18р. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 20 тур. Колос (Лопушно) - Сокіл (Сапанів) 2:2

На минулих вихідних відбувся заключний тур чемпіонату району з футболу. Нічийний результат у виїзному поєдинку проти Колоса дозволив сапанівському Соколу другий рік поспіль фінішувати на підсумковій другій сходинці турнірної таблиці. Сенсаційно завершився матч в Дунаєві, де місцевий Титан переміг другу команду Валетів і тим самим подарував бронзові нагороди білокриницькому Арсеналу.

Склад команди "Сокіл" Сапанів:

Мельник Степан, Романюк Юрій, Дубчак Микола, Ігнатов  Станіслав (Петручок Сергій), Чернявський Андрій, Вихованець Іван, Гордійчук Олександр (Назаревич Михайло), Іванюк Роман (Петручок Микола), Богута Андрій, Петручок Дмитро, Олексюк Віталій.

Голи:  Петручок Д.- 2.

Всі результати туру

Футбол. За крок до фінішу

Футбол. Сокіл перемагає в Кімнаті

16.09.18р. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 19 тур. Нива (Кімната) - Сокіл (Сапанів) 1:2

В першому колі гра в Сапанові між цими командами завершилась сенсаційною перемогою Ниви з рахунком 3:0. Перед звітною грою Сокіл перебував на третій сходинці маючи в своєму активі 36 очок. На очко більше 37 у Трьох Валетів  і 40 очок у Колоса. Паралельно відбувався матч в Гаях, де головні суперники сапанівців в боротьбі за медалі грали між собою. Теоретично всі три команди ще могли претендувати на чемпіонство. Отже  турнірне становище зобовязувало Сокіл грати лише на перемогу.

Перший тайм пройшов за повної переваги гостей. Сапанівці створили масу моментів, але м'яч вперто "не йшов в ворота". Натомість Нива єдиний свій шанс використала і відкрила рахунок в матчі 1:0. Та сценарію першої гри не судилося повторитися. Після двох поспіль ударів в перекладину свій перший в цьому сезоні, але такий важливий гол забив Дубчак Микола. 1:1. Під завісу першого тайму за гру рукою було призначено пенальті в ворота Сокола. І тут відмінно зіграв воротар Мельник Степан, який двічі переграв нападника господарів ( перший раз гравці Ниви ще до свистка забігли в штрафну і арбітр справедливо вирішив, що пенальті потрібно перебити).