ГоловнаНовиниНовиниУ селі Сапанів відкрили дитячий садочок.

Нові оголошення

Віддам котенята безкоштовно
( / Інші оголошення)

Віддам котенята безкоштовно
07-06-2018

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
( / Інші оголошення)

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
03-05-2018

Наш канал на Youtube

 

Перегляди статей
52746

 

У селі Сапанів на Кременеччині відбулося справжнє свято: тут гостинно відчинив двері дошкільний виховний заклад «Капітошка». Поки що – у двох групах 58 діток, але і педагогічний колектив Сапанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ, і сільська влада, і громада мають тверде переконання, що дошкільною освітою будуть забезпечені всі сапанівці-дошкільнята! 

Садочок у цьому селі колись був, але у жовтні 1983 року його закрили, а працівників і вихованців перевели до новозбудованого дитсадка в селі Іква. До садочка – 5 км, діток возив автобус, коли у 90-і автобусного сполучення не стало, дітлахи залишилися по домівках. У 2008 році тодішній сільський голова Анатолій Лещук згуртував місцевих депутатів навколо ідеї відкриття хоча б однієї групи у тому садочку для «сапанівців», ініціативу продовжив нинішній очільник сільської громади Іван Іванюк – у 2014 році з’явилася ще одна група – і от нарешті через 33 роки село отримало справжній дошкільний заклад у приміщенні просторої сільської школи (директор Галина Омельчук).
Звісно, навіть при великому бажанні, ентузіазмі і працьовитих руках селян, але без залучення коштів районного бюджету події не було б. На свято завітав заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Юрик – навесні саме він з головами райдержадміністрації Сергієм Сімчуком та районної ради Володимиром Стефанським вперше побували у школі, тоді потреби і можливості обговорили і гуртом взялися до роботи, дотримавши слова, що у жовтні садок в Сапанові буде.
Утримання дошкільного закладу лягає на районний бюджет. Його коштів, звісно, на все не вистачає. Проте найближчим часом планують придбати пересувний флюорограф для районної лікарні, довести до відкриття дитсадок у Рудці, відремонтувати фойє районного будинку культури. Левову частину з перевиконання бюджету доведеться потратити на заробітні плати медикам, освітянам, бо державні субвенції витрат не покривають. 3 листопада на сесії Кременецької районної ради депутати зміни в головний кошторис району внесуть.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]