ГоловнаНовиниSOS р.ІкваТаки цей камінь ми зрушили !

Нові оголошення

Віддам котенята безкоштовно
( / Інші оголошення)

Віддам котенята безкоштовно
07-06-2018

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
( / Інші оголошення)

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
03-05-2018

Наш канал на Youtube

 

Перегляди статей
47806

З 7 по 26 червня на нашому сайті проводилось опитування громадської думки на тему ”Що Ви рахуєте головною проблемою для с.Сапанів, яка потребує першочергового вирішення ?”.

Проголосувати можна було анонімно, без реєстрації і тим не менш участь в ньому взяли лише 66 чоловік. Більшість мешканців (39,4%) хотіли б вирішити все і відразу, але ж метою даного опитування було визначити одну найголовнішу проблему. 33,3% вважають, що найбільше наше село потерпає від аварійних Кременецьких очисних споруд, 25,8 % хотіли б кращі дороги і лише одна людина пропонує кинути всі сили на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

Хотілося б надалі, щоб мешканці села активніше приймали участь в подібних опитуваннях.

Отже ОЧИСНІ СПОРУДИ !

04.04.2018 р. На сайті Кременецької міської ради  була зареєстрована петиція з вимогою провести реконструкцію очисних споруд міста Кременець.

На даний час необхідну кількість підписів ( 200 чоловік) для розгляду петиції зібрано !

Це означає,що пропозиція була передана до уповноваженого виконавчого органу міської ради, який має її розглянути у встановлений строк та прийняти подальше рішення.

Чесно кажучи, мало віриться в те, що це кардинально змінить ситуацію, але ми тепер маємо надію хоча б почути від мерії аргументовану відповідь на те, які кроки робляться в цьому напрямку.

Чи була розроблена проектно-кошторисна документація ? Якщо так, то на якому рівні все зупинилось ? 

Уявіть собі кожен ситуацію, коли у Вас на подвірї повний септік  нечистот, які вже вихлюпуються через верх і просочуються в криницю, плюс стоїть нестерпний сморід. Невже якщо у Вас немає коштів, то Ви нічого не будете робити. Таки ні, позичите в сусіда, чи залізете в кредит, адже здоров'я своє на першому місці.

А тут очисні споруди на грані екологічної катастрофи, десятиліттями ніхто про них не дбає. Мешканці навколишніх сіл (і Кременчани також) потерпають від наслідків розкладання продуктів життєдіяльності, які просто зливають у річку Ікву. Ну не повинно так бути.

Одже чекаємо на крок на зустріч від міської ради,а поки що будемо надіятись, що ця справа таки зрушиться з мертвої точки і дай Бог нам північно-західного вітру на все літо.

 

Також пропоную ознайомитись з наступними матеріалами по даній темі:

Депутатський запит народного депутата Д.Є.Добродомова "Щодо загрози екологічної катастрофи, повязаної з відсутністю очисних споруд в м.Кременець"

Відповідь Міністерства екології та природних ресурсів

Відповідь Тернопільської обласної держадміністрації

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]