ГоловнаСпортФутбол. Вирішальний матч сезону завершився скандалом
com_960_360.jpg
u-13.jpg
com2_960_360.jpg

Нові оголошення

Віддам котенята безкоштовно
( / Інші оголошення)

Віддам котенята безкоштовно
07-06-2018

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
( / Інші оголошення)

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
03-05-2018

Наш канал на Youtube

 

Перегляди статей
48070

12.08.18р. Стадіон с.Гаї. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 14 тур. Колос (Гаї) - Сокіл (Сапанів) 1:1

Минулого сезону доля чемпіонства вирішувалась в с.Білокриниця, де дві суддівські помилки допомогли команді Арсенал здолати сапанівський Сокіл з рахунком 4:2. І ось в сезоні 2018 року для нашої команди знову ситуація повторилася. Тепер в с.Гаї фактично в матчі за золото (хоча варіанти ще є) Сокіл грав проти місцевого Колоса.

Такого налаштованого на перемогу Сокола в цьому році вболівальники ще не бачили. Хлопці дійсно приїхали вигравати і це було помітно  з перших хвилин матчу. Після прикрого пропущеного мяча на старті наша команда міцно взяла гру в свої руки і невдовзі відігралася. Петручок Микола вдало виконав штрафний удар, а Петручок Діма не схибив на добиванні. 1:1. І тут головним героєм матчу стає арбітр, який за два порушення дає дві жовті картки нашому захисникові Ігнатову Стасу. Скоріш за все суддя, коли діставав другу жовту і сам забув якому гравцеві дав першу. Вилучати гравця в першому таймі  в ключовому матчі сезону за два дрібних порушення ??? Є ж ще усні попередження. Це ще якось наші хлопці проковтнули і стиснувши зуби далі включились в боротьбу.

У другому таймі, не зважаючи на неймовірну спеку, гра продовжувалась в тому ж темпі. Сапанівці в меншості вдало захищалися і сміливо контратакували. Вперше після серйозної травми з'явився на полі Василь Гордійчук. Сильно не вистачало нашій команді Томича Саші, який би міг потримати м'яч, але розпочалася першість області і на цього гравця Сокіл в завершальних матчах вже не може розраховувати.  Виграти могли як одні, так і інші. Під завершення гри знову в центрі уваги опинився арбітр. Не хочеться думати, що він це зробив навмисно. Напевне не вистачило досвіду, але в дуже спірному епізоді суддя фіксує гру рукою в штрафному майданчику Сокола і після довгих роздумів призначає пенальті. Дуже шкода, що цей епізод з технічних причин не був знятий на відео. Довгі спори з арбітром не могли вже змінити його рішення, але і погоджуватись з ним футболісти не хотіли. На цьому суддя гру зупинив і її результат вже буде вирішуватись не на полі, а в кабінетах.

Наступної неділі  19 серпня  Сокіл вдома приймає Три Валети-2 (Бонівка).

Склад команди "Сокіл" Сапанів:

Ігнатов Юрій, Романюк Юрій, Дубчак Микола, Ігнатов Стас, Чернявський Андрій, Богута Андрій, Гордійчук Олександр (Петручок Сергій), Петручок Олександр, Кравчук Владислав, Петручок Микола (К) (Гордійчук Василь), Петручок Дмитро.

Голи:  Петручок Д.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]