ГоловнаСпортФутбол. Перемогти Сокіл в чесній боротьбі - дуже складне завдання для будь-кого

34357

19.08.18р. Стадіон с.Сапанів. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 15 тур. Сокіл (Сапанів) - Три Валети-2 (Бонівка) 2:3

Футбольний матч  в святковий день 19 серпня зібрав велику  кількість вболівальників на стадіоні с.Сапанів.  "Сокіл - Три Валети"  супер принципова гра. Тут не важливо яка команда на якому місці в турнірній таблиці, обидві завжди грають на перемогу.

З перших хвилин матчу Сокіл притиснув команду суперника до власних воріт і забитого гола не довелося довго чекати. Хорошого удару здалеку завдав Томич Олександр, на який  відмінно зреагував воротар Валетів, далі навіс Гордійчука і головою відправив мяч у сітку наш капітан Петручок Микола. Навіть пропущений  гол в одній з контратак не згасив бойового настрою наших хлопців.  Сапанів продовжував створювати моменти  і під завісу першого тайму вдруге забиває. Знову відмінний удар з-за штрафної (на цей раз Гордійчука Олександра), воротар відбиває і на добиванні Петручок Микола оформлює дубль. Перший тайм 2:1 на користь Сокола.

В другому таймі на полі була справжня битва. Наші футболісти в кожному епізоді старались не поступатись супернику (а Валети на цю гру виставили основний склад, який приймає участь в першості області). Гра йшла на зустрічних курсах, але до гольових моментів справа не доходила. Матч йшов до завершення, а рахунок залишався 2:1.  І тут знову неоднозначне рішення арбітра, який призначає сумнівний пенальті в ворота Сокола, яке викликало справжню бурю емоцій у глядачів. В минулому турі в Гаях через схоже рішення судді гру взагалі не дограли. Дивіться відео і висновки робіть самі, але схоже на те, що в цьому сезоні обіграти Сапанів без допомоги арбітра - занадто складне завдання для будь кого.

Скажете вболівальники в нас не розуміються у футболі ? Чи команда грає занадто грубо ?  Але ж могла приїхати Кімната і виграти 0-3 і все було спокійно. Ніхто не тиснув на арбітра, ніхто не вибігав на поле. Команда перемогла чесно.

Отже гол з пенальті і 2:2. Під завісу гри команді з Бонівки вдалося вирвати перемогу і посунути Сокіл на третю сходинку в турнірній таблиці.

Наступної неділі  26 серпня  Сокіл вдома приймає  Титан (Дунаїв)

Хочеться сказати команді супернику і суддям:

- Не бійтеся, приїжджайте в Сапанів і грайте у футбол. Судіть чесно. Якщо можете, то вигравайте і Ви почуєте оплески на свою адресу. В Сапанові люблять футбол і вболівають за свою команду, але якщо бачать несправедливість, то тут вже вибачайте.