03-05-2018

Наш канал на Youtube

Перегляди статей
34396

26.08.18р. Стадіон с.Сапанів. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 16 тур. Сокіл (Сапанів) - Титан (Дунаїв) 6:0

В неділю 26 серпня в Сапанів завітав один з аутсайдерів чемпіонату району "Титан"  Дунаїв. Вже з перших хвилин матчу стало зрозуміло, що гостям навряд чи вдасться здобути позитивний для себе результат. Сокіл повністю перегравав свого суперника і ще в першому таймі здобув комфортну перевагу в рахунку. Розпочав розгром команди з Дунаєва Кравчук Владислав, вдало зігравши на добиванні. Другий гол після прострілу того ж Владислава забив в свої ворота один з захисників Титана. 2:0. Далі Олексюк Віталій реалізував вихід  один на один. Четвертий гол ударом здалеку записав на свій рахунок Вихованець Іван. 4:0 після першого тайму.

В другому таймі гра проходила по тому ж сценарію. Сокіл атакував і ще двічі забив. Вихованець Іван оформив дубль і ще один гол забив Назаревич Михайло. Титану так і не вдалося бодай розмочити рахунок, хоча моменти під кінець гри у них для цього були. Отже впевнена перемога Сокола 6:0.

Наступної неділі  02 вересня  наша команда в Білокриниці зіграє надзвичайно важливий матч проти Арсенала. За чотири тури до фінішу в обох команд по 30 очок. Поразка може залишити Сокіл поза межами призової трійки, а значить потрібно перемагати.