03-05-2018

Наш канал на Youtube

Перегляди статей
34398

16.09.18р. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 19 тур. Нива (Кімната) - Сокіл (Сапанів) 1:2

В першому колі гра в Сапанові між цими командами завершилась сенсаційною перемогою Ниви з рахунком 3:0. Перед звітною грою Сокіл перебував на третій сходинці маючи в своєму активі 36 очок. На очко більше 37 у Трьох Валетів  і 40 очок у Колоса. Паралельно відбувався матч в Гаях, де головні суперники сапанівців в боротьбі за медалі грали між собою. Теоретично всі три команди ще могли претендувати на чемпіонство. Отже  турнірне становище зобовязувало Сокіл грати лише на перемогу.

Перший тайм пройшов за повної переваги гостей. Сапанівці створили масу моментів, але м'яч вперто "не йшов в ворота". Натомість Нива єдиний свій шанс використала і відкрила рахунок в матчі 1:0. Та сценарію першої гри не судилося повторитися. Після двох поспіль ударів в перекладину свій перший в цьому сезоні, але такий важливий гол забив Дубчак Микола. 1:1. Під завісу першого тайму за гру рукою було призначено пенальті в ворота Сокола. І тут відмінно зіграв воротар Мельник Степан, який двічі переграв нападника господарів ( перший раз гравці Ниви ще до свистка забігли в штрафну і арбітр справедливо вирішив, що пенальті потрібно перебити).

Перший тайм завершився внічию 1:1. В другій половині зустрічі Сокіл продовжував володіти ініциативою та марнувати свої моменти. Ні штрафні удари, ні кутові не приносили результату. Матч йшов до завершення, а рахунок був нічийний, який ніяк не влаштовував сапанівців. Перемогу Соколу подарував воротар суперників. Під час виконання чергового штрафного удару він грубо помилився і дозволив Петручку Миколі записати до свого активу 12-тий гол в чемпіонаті.

Отже важлива перемога Сокола 2:1.

В матчі Гаівського Колоса і  Валєтів господарям вдалося в кінці матчу вирвати перемогу 1:0 і за тур до фінішу здобути золото сезону 2018 року, з чим їх і вітаємо. Наразі Сокіл на другій позиції. На два очки менше в команди з Бонівки.

Наступної неділі  23 вересня  відбудеться заключний тур чемпіонату, в якому наша команда також на виїзді зіграє  проти Колоса з Лопушного. Матч першого кола в Сапанові завершився перемогою господарів 7:2. По три голи тоді забили Томич Саша та Кравчук Влад. Ці двоє з різних причин не зможуть зіграти в наступній грі. Щоб залишитись на другій сходинці Сокіл влаштує і нічия, але в цьому сезоні у  матчах за участю нашої команди не зафіксовано жодної нічиєї. Так що налаштовуємось на перемогу !