03-05-2018

Наш канал на Youtube

Перегляди статей
34384

14.10.18р. Кубок району з футболу. Фінал. Три Валєти (Бонівка) - Сокіл (Сапанів) 2:1

14 жовтня на  свято Покрови Пресвятої Богородиці на центральному стадіоні  м. Кременець у відбувся фінальний матч на кубок району з футболу у якому зустрілися Три Валєти з Бонівки та  сапанівський Сокіл. Яка б не була турнірна ситуація гра між цими суперниками завжди викликає підвищений інтерес вболівальників. На превеликий жаль Сокіл  не зміг виставити на цю гру оптимальний склад. Кращого бомбардира команди Томича Сашу не відпустив ФК Вишнівець. З різних причин не зіграли Богута Андрій, Олексюк Віталій, Кравчук Влад,  Гордійчук Саша, а це майже пів команди. Тим не менше Сокіл дав справжній бій представнику нашого району в обласній першості.

На перших хвилинах матчу Петручок Діма повинен був відкривати рахунок, але не використав вихід один на один з голкіпером. До кінця першого тайму за рахунок кращого контролю мяча Три Валєти переважали суперника і на перерву пішли ведучи в рахунку 1:0. Поразка ніяк не входила в плани сапанівців і на другий тайм команда налаштувалася як на останній бій. Хлопці не шкодували ні себе ні суперника. Звідси і велика кількість жовтих карток. Складний матч був і для бригади арбітрів, які постійно вислуховували претензії то з однієї, то з іншої сторони.

Один з не багатьох своїх моментів в другому таймі Валєтам вдалося використати. Гол став точною копією першого. Зміщення з флангу в центр штрафної і точний удар у кут воріт. 2:0.

Подумалось, що на цьому гра завершена, але не тут то було. Сокіл знайшов в собі сили переломити хід поєдинку. Петручок Діма, який всю гру наводив жах на захисників суперника відквитав один гол. 2:1. До самого фінального свистка команда з Сапанова намагалася відігратися і чудовий момент, щоб відзначитись вдруге втратив той же Діма Петручок. Виручив свою команду воротар. Гра на нервах завершилась на користь Трьох Валєтів, які і отримали кубок району 2018, з чим їх і вітаємо. Оплесків за сезон заслуговує і Сокіл. Команда до останнього боролася за чемпіонство, успішно виступила в кубку. Так тримати !