ГоловнаСпортЗнай наших ! Кубок Пушкарів - 2019

03-05-2018

Наш канал на Youtube

Перегляди статей
48091

16 лютого, у Тернополі в ТРЦ «Подоляни» відбувся Всеукраїнський турнір «Кубок Пушкарів» з армспорту , присвячений пам’яті видатного українського спортсмена, багаторазового чемпіона Європи та світу, заслуженого майстра спорту України Андрія Пушкара та його батька, заслуженого тренера України Анатолія Пушкара.  Захід зібрав більш як 220 спортсменів, які займаються армреслінгом практично зі всієї України. Також на турнір завітав відомий український силач Василь Вірастюк.

Змагання проводились на ліву та праву руки у вагових категоріях:

чоловіки: до 70 кг, 80 кг, 90 кг, 100 кг та понад 100 кг;

жінки: до 60 кг та понад 60 кг.

юніори (1998 - 2000 р. н.): до 60 кг, 70 кг, 80 кг та понад 80 кг;

юнаки (2001 р. н. та молодші): до 60 кг, 65 кг, 70 кг та понад 70 кг;

Абсолютна вагова категорія серед чоловіків.

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця на ліву та праву руки у змаганнях нагороджувалися дипломами, медалями відповідних ступенів та грошовими винагородами.

Чоловіки: 1 місце – 1500 грн., 2 місце – 1000 грн., 3 місце – 500 грн.

Юніори: 1 місце –    500 грн., 2 місце –   300 грн., 3 місце – 200 грн.

Юнаки: 1 місце –    500 грн., 2 місце –   300 грн., 3 місце – 200 грн.

Жінки: 1, 2, 3 місце – спортивне харчування, подарунки від спонсорів.

Абсолютна вагова категорія: 1 місце – 4000 грн., 2 місце – 2000 грн., 3 місце – 1000 грн.

Приємно, що у турнірі прийняли участь багато спортсменів від нашого села, а саме Іванюк Богдан, Кравчун Артур, Кожентковський Денис, Заєць Михайло, Кравчук Максим, Півень Юрій, Півень Назар, Томич Олександр та Іванюк Едуард.

Особливої уваги заслуговує виступ Михайла Зайця, який впевнено переміг всіх своїх суперників у ваговій категорії до 65 кг серед юнаків.

У ваговій категорії 70 кг не було рівних Півень Назарові ,який завоював одразу дві медалі, став чемпіоном на ліву руку та виборов срібло на праву.

Щиро вітаємо наших земляків з цими здобутками. Дякуємо за пропагування здорового способу життя серед молоді ! Ваші перемоги ще раз довели, що Сапанів багатий спортивними талантами. Бажаємо нашим спортсменам стати відомими далеко за межами області та України, зберігати і примножувати славні традиції спорту, зміцнювали авторитет нашого краю.
Міцного Вам здоров'я, великої удачі, наполегливості, наснаги та подальших перемог!

На фото переможець серед юнаків у ваговій категорії 65 кг на ліву руку Заєць Михайло з батьками.

На фото переможець серед юнаків у ваговій категорії 70 кг на ліву руку Півень Назар з батьком.