ГоловнаСпортВпевненою перемогою Сокіл відкриває сезон-2019 з футболу

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку

03-05-2018
Перегляди статей
58366

21.04.19р. Кубок Кременецького р-н з футболу.1/4 фіналу. Сокіл (Сапанів) - Сокіл (Попівці) 2:0

В день, коли країна обирала президента, сапанівський Сокіл в чвертьфінальному матчі кубка району приймав на своєму полі команду з Попівців. В силу різних причин наша команда не змогла виставити  оптимальний склад, але тим не менше від початку і до самого фінального свистка тримала гру під своїм контролем. Відразу після стартового свистка арбітра (доречі бригада суддів відмінно відсудила цей матч і ніяких претензій з боку обох команд не було) сапанівці почали створювати і марнувати моменти біля воріт суперника. М'яч вперто оминав ворота попівчан, аж поки за справу не  взявся Саша Томич. Спочатку він навісив точно на голову Петручка Сергія, який відкрив рахунок в матчі, а потім точним ударом в кут воріт подвоїв перевагу своєї команди. Перший тайм завершився з рахунком 2:0.

У другому таймі зіпсувалася погода, почав накрапати дощ. Пересуватись по полю ставало дедалі важче, тай  далося взнаки те, що це був лише перший матч після великої зимової перерви. Обидві команди мали по декілька моментів, які не вдалося реалізувати. В результаті гра так і завершилася перемогою сапанівського Сокола 2:0. У півфіналі Сокіл зустрінеться з командою Велбер (В.Бережці).