ГоловнаСпортСокіл у фіналі кубка району !

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку

03-05-2018
Перегляди статей
58441

12.05.2019р. Півфінал кубка району з футболу. Велбер (В.Бережці) - Сокіл (Сапанів)  1:4

З певним острахом очікували вболівальники Сокола півфінального поєдинку з Великими Бережцями за право зіграти у фіналі кубка району. Представнику команди заледве вдалося назбирати на звітну гру 11 футболістів. Слава Богу наші кадрові втрати не повязані з травмами, а в першу чергу з відсутністю достойної роботи, через що молоді люди змушені вирушати на заробітки. Але це інша тема...

Отже, про футбол. Відкрив рахунок в матчі Петручок Сергій, вдало зігравши на добиванні після подачі кутового.

Далі мав не одну нагоду відзначитись Петручок Діма, але жоден з виходів один в один не зміг реалізувати. Виправився наш нападник в другому таймі. Після чергового «відриву» та рейду в штрафну він обіграв всіх захисників разом з воротарем, але не зміг завершити прямим ударом в пусті ворота, а дочекавшись повернення захисників пробив в одного з них, та тут братське плече підставив Олександр  0:2.

Далі Діма нарешті забив і сам! Чергова довга передача зі своєї половини Гордійчука Олександра і наш нападник без підготовки в ближній кут буквально застав зненацька голкіпера Велберу (варто зазначити , що воротар зіграв на високому рівні і цей «ляп» був чи не єдиний за 90+3 хвилин гри).

При рахунку 0:3 команда трохи розслабилася і як буває в таких випадках отримала гол в свої ворота. На лівому фланзі «завозився» з м‘ячем завжди надійний в захисті Микола Дубчак, втрата, передача низом в центр штрафної і нападник Велберу відквитав один м'яч.

Надалі невтомні брати Діма і Олександр Петручки по черзі продовжували розривали захист суперника. Після ефектного обіграшу захисника ( п’яткою спиною до воріт ) Діма увірвався в штрафний майданчик на чергове побачення з воротарем, проте захисник суперника зупинив нашого форварда ціною фола. Суддя гри Дмитро Гоцанюк чітко вказав на одинадцятиметрову позначку.

Так само чітко і Микола Петручок довів результат до 1:4 на користь Сокола.

На завершення потрібно відмітити активність в атаці наших молодих виконавців Андрія Мельника та Петручка Павла, який з допомогою партнерів за кілька хвилин створив пару небезпечних моментів біля воріт суперника.

Про судівство. Вся бригада була вкомплектована з авторитетних суддів, проте в першому таймі не завжди головний арбітр контролював емоції одвічних принципових суперників. З інтервалом в 2 хвилини було вилучено по одному гравцю від обох команд.

В другому таймі окрім голів, варто відзначити хорошу спортивну боротьбу, без карток і образ. Варто відмітити ще один позитивний момент в команді суперника, це кількість молодих футболістів та проведених замін. В другому таймі здалося, що Велбер тричі замінив весь склад 🙂 . Цей факт можна поставити в приклад нашій молоді, яку ми з нетерпінням очікуємо в підкріплення САПАНІВСЬКОГО СОКОЛА !!!

Склад команди "Сокіл" Сапанів:

Ігнатов Юрій, Штука Володимир, Дубчак Микола, Гордійчук Олександр, Вихованець Іван, Ліснічук Валерій, Назаревич Михайло (70, Мельник Андрій), Петручок Сергій , Петручок Олександр, Петручок Микола, Петручок Дмитро (80, Петручок Павло).

Голи: Петручок Сергій(10), Петручок Олександр(55), Петручок Дмитро (65), Петручок Микола(75п)

Попередження: Петручок М.

Видалення: Ліснічук В.

Результат іншого півфіналу Колос (Гаї) - Арсенал-2 (Білокриниця) 5:0

Отже у фіналі 24 серпня на центральному стадіоні м. Кременець зіграють Сокіл (Сапанів) - Колос (Гаї)