03-05-2018

Наш канал на Youtube

Перегляди статей
34395

Сьогодні 20 травня Сапанівський Сокіл у третьому турі першості району приймав на своєму полі Кремінь з Великих Млинівців.

Як і в попередньому матчі, перший тайм нашій команді не вдався.  Футболісти Кременя виглядали жвавішими, створили декілька моментів біля воріт Мельника, один з яких завершився голом. Під завісу тайму Петручок Діма міг зрівняти рахунок, але випередивши захисника і обвівши воротаря не влучив в пусті ворота.

Хороший удар завдав Богута Андрій, але добре зіграв воротар. От і все, що заслуговувало на увагу в першому таймі. 0-1 і команди пішли на перерву.

З початком другого тайму вітер погнав гравців Сокола на ворота суперника і вже в першій атаці вдалося забити. Відзначився кращий бомбардир команди Петручок Дмитро. Не довго чекали вболівальники і на другий гол в ворота Кременя, який записав на свій рахунок капітан Петручок Микола. Далі вже на полі була одна команда. Дубль Петручка Миколи, дубль Петручка Дмитра та чудовий гол з кутового прямим ударом Петручка Олександра.

Перемога 5-1 і з хорошим настроєм чекаємо в гості наступної неділі Арсенал-2 з Білокриниці.

Склад команди "Сокіл" Сапанів: Мельник Степан, Дубчак Микола, Ігнатов Стас, Романюк Юрій, Петручок Микола (К)  (Назаревич Михайло), Чернявський Андрій, Гордійчук Олександр (Петручок Олександр), Богута Андрій (Воробець Сергій), Петручок Дмитро (Василюк Сергій), Вихованець Іван, Олексюк Віталій (Мельник Андрій).

Голи: Петручок Дмитро (2), Петручок Микола (2), Петручок Олександр.