03-05-2018

Наш канал на Youtube

Перегляди статей
34348

В неділю 24 травня на стадіоні с.Сапанів відбувся матч 7 туру чемпіонату Кременецького району з футболу в якому зустрілись сусіди по турнірній таблиці Сокіл (Сапанів) та Нива (Кімната). Обидві команди перед цією грою мали в своєму активі по 9 очок. Якщо врахувати те, що в лідера чемпіонату Колоса з Гаїв 16 залікових пунктів, то щоб боротися надалі за чемпіонство обом командам була потрібна тільки перемога.

Не зважаючи на досить прохолодну погоду обидві команди розпочали гру в досить повільному темпі. Вся боротьба йшла в центрі поля фактично без ударів по воротах. В одному з епізодів нападник Ниви скористався помилкою футболіста Сокола Романюка Юрія, який на позиції останнього захисника пішов в обіграш і відкрив рахунок в матчі. 0-1. Під завісу першого тайму невдалий винос Ігнатова Стаса плюс невпевнені дії нашого воротаря і 0-2. Два подарунки Кімнаті на день молоді.

На другий тайм наша команда вийшла вже з бойовим настроєм. Сапанівці не випускали Ниву за центр поля. Навіси, удари, але м'яч вперто не  йшов в сітку воріт Ниви. Час йшов, а рахунок залишався незмінним. Під кінець матчу вже і захисники Сокола пішли забивати такий бажаний гол, але натоміть отримали ще один м'яч в свої ворота. Нива вибігла в контратаку троє на одного і встановила остаточний рахунок 0-3. На своєму полі Сокіл ще так не програвав.

Наостанок хочеться подякувати від громади нашому землякові Чернявському Сергієві, який перед звітним матчем подарував команді нові сітки на ворота та кутові прапорці.

Склад команди "Сокіл" Сапанів: Остапчук Михайло, Дубчак Микола, Ігнатов Стас, Романюк Юрій, Воробець Сергій (Петручок Серафім), Іванюк Роман, Петручок Сергій, Гордійчук Олександр,  Петручок Дмитро (Чернявський Андрій), Петручок Микола (К) (Мельник Андрій), Назаревич Михайло.