03-05-2018

Наш канал на Youtube

Перегляди статей
34412

22.07.18р. Сапанів. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 11 тур. Сокіл "Сапанів" - Сокіл "Попівці" 8:1.

Перше коло сапанівський Сокіл завершував домашнім матчем проти аутсайдера першості Сокола з Попівців.

Вже з самого початку гри стало зрозуміло, що гостям навряд чи вдасться привезти з Сапанова  прийнятний для себе результат. Два голи О.Томича і ще як мінімум три нереалізовані стовідсоткові моменти в Петручка Миколи в дебюті гри. Такий вдалий початок дещо заспокоїв наших хлопців і команді з попівців вдалося відіграти один гол. Перший тайм так і завершився 2:1.

Після перерви чи не перша атака сапанівців завершилась голом і далі на полі вже була лише одна команда. Хотілося б виділити Сашу Томича, беззаперечно кращого гравця в цьому матчі. Суперники просто спостерігали за  його грою. Третій хет-трик в сезоні. Якби наша команда реалізувала всі свої моменти, то рахунок в цьому матчі міг би бути і двохзначний.

8:1 повний розгром команди з Попівців і  перше коло Сокіл завершує на другій сходинці в турнірній таблиці.

Склад команди "Сокіл" Сапанів:

Остапчук Михайло, Ігнатов Стас, Романюк Юрій, Чернявський Андрій, Петручок Сергій (Штука Володимир), Ліснічук Валерій, Гордійчук Олександр (Петручок Дмитро), Іванюк Роман (Мельник Андрій), Кравчук Владислав, Петручок Микола (К) (Петручок Серафім), Томич Олександр .

Голи: Томич О. - 3,Ліснічук В., Іванюк Р.,Петручок М.,Штука В.,Петручок Д

Наступної неділі 30 липня на день села розпочинаємо друге коло вдома матчем проти команди Велбер (В.Бережці).