03-05-2018

Наш канал на Youtube

Перегляди статей
34393

29.07.18р. Сапанів. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 12 тур. Сокіл "Сапанів" - Велбер "Бережці"  9:1.

Чи не вперше в цьому сезоні нашій команді вдалося зібрати оптимальний склад. Зїхались хлопці додому на День Села і "під роздачу" попала команда з Великих Бережців.

Десь біля півтори сотні вболівальників зібралися на стадіоні в с.Сапанів, щоб підтримати свою команду. Матч розпочався з запізненням майже на годину,але ніхто не розходився, всі чекали свята. І наші футболісти це свято подарували. Якби знали гості, який їм влаштують Сапанівці прийом, то б погодились  на 0:3.

Отже до гри. Відкрив рахунок в матчі Петручок Микола голом з пенальті. Ліснічук Валерій та Томич Саша довели рахунок до 3:0. До перерви бережецьким футболістам вдалося відіграти один гол. Перший тайм 3:1.

Після перерви команди Велбер на полі вже не було. Сокіл повністю контролював гру і голи забивали на будь-який смак. Якби наша команда реалізувала всі свої моменти, то рахунок в цьому матчі міг би бути і двохзначний.

Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 9:1. За попередні 11 турів Велбер мав лише 14 пропущених мячів, натомість наша команда в останніх двох матчах забила Сімнадцять !!! голів в ворота суперника. Дуже хороший результат.Так тримати !

Наступний матч Сокіл зіграє 05 серпня в Попівцях.

Склад команди "Сокіл" Сапанів:

Остапчук Михайло (Ігнатов Ю.), Дубчак Микола (Штука Володимир), Ігнатов Стас, Романюк Юрій, Чернявський Андрій, Ліснічук Валерій ( Петручок Олександр),  Гордійчук Олександр  (Петручок Сергій), Іванюк Роман (Петручок Дмитро),  Кравчук Владислав (Олексюк Віталій), Петручок Микола (К) (Петручок Серафім), Томич Олександр .

Голи: Томич О - 3, Петручок М - 2, Ліснічук В, Петручок О, Петручок Д, Воробець С.

Фотоальбом з матчу за посиланням (Google диск)