ГоловнаСпортФутбол АрхівІгнатов Олександр Миколайович
com_960_360.jpg
u-13.jpg
com2_960_360.jpg

Нові оголошення

Віддам котенята безкоштовно
( / Інші оголошення)

Віддам котенята безкоштовно
07-06-2018

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
( / Інші оголошення)

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
03-05-2018

Наш канал на Youtube

 

Перегляди статей
52754

Народився 19.07.1957 року у с.Сапанів, Кременецького району, Тернопільської області

Футболом почав займатися з 6 років, навчаючись у Сапанівській восьмирічній школі (вчитель фізкультури - В.Й.Куницький).

Олександр Ігнатов розповідає: "У 1972 році команда старшої вікової групи, де я був нападником, вигравши районні змагання на приз клубу "Шкіряний м'яч", брала участь в обласних і здобула третє місце. Виступав із Василем Чернявським (капітан), Анатолієм Дзиганюком (воротар), Олександром Коломийцем, Степаном Пилипчуком, Ярославом Штукою, Василем Мазурчуком, Миколою Дудиком, Володимиром Костюком, Сергієм Іванюком, Володимиром Скороплясом, Миколою Ліснічуком. Тренував нас В.Куницький".

У 1974 році О.Ігнатов вже змагався за дорослий склад футбольного колективу сапанівського колгоспу імені Радянської Армії в обласному Кубку імені І.Дворського, відкрив рахунок забитих м'ячів у першості району, що проводила райрада ДСТ "Колос" (голова Г.М.Скакальський). Виступав і в чемпіонаті Тернопільщини з футболу другої групи, із сапанівчанами став чемпіоном району. На фото (ст.93): нижній рад (зліва направо) - О.Чумакевич, Р.Кічор, О.Чугункін, О.Ігнатов, М.Штука, В.Кравчук; верхній ряд -Ф.Школяр, В.Мазурчук, В.Остапчук, В.Шевчук, В.Й.Куницький (тренер), О.Чернявський, С.Петручок, А.Свирид, М,Ліснічук.

"Наступного ж року у складі команди "Сокіл" (с,Сапанів) був переможцем першості обласної ради ДСТ "Колос" із футболу. Смак перемоги я розділив із такими учасниками: воротар Ростислав Кічор та гравці в полі - Олександр Чумакевич (капітан), Василь Кравчук, Олександр Чернявський, Володимир Шевчук, Степан Петручок, Леонід Циганок, Василь Мазурчук, Микола Дудик, Володимир Левицький,Юрій Чайка, Олександр Чугункін, Анатолій Свирид (тренер -В.Куницький)", - згадує О.Ігнатов.

Із листопада 1975 по 1977 рік проходив службу у лавах Радянської Армії в м.Одеса. Команда "Авангард", у якій Олександр Ігнатов із земляком з Тернополя Ігорем Задорожним виступав, виборола першість міста з футболу.

У1977 році поїхав працювати на північ Тюменської області, брав участь у чемпіонаті з футболу у м.Тарко-Салє.

У 1980 році повернувся у рідне село Сапанів, знову виступав за місцеву футбольну команду.

У 1993 році, після значної перерви, у складі сапанівчан став чемпіоном району з футболу, що проводила райрада ФСТ "Колос". Склад переможця: воротар - В. Дубчак та польові гравці - В.Ільчук, І. Ільчук, В.Петручок, С.Чернявський, О.Ковидар, В.Комісарук, С.Скоропляс, І.Василюк, В.Мазурчук, В. Кравчук, І.Остапчук, В. Панчук та О. Ігнатов.

Футбольною стежиною пішли і його сини: Юрій (1980 р.н.) та Станіслав (1981 р.н.).

У 2000 році команда "Сокіл" (с.Сапанів) під керівництвом О.Ігнатова стала кращою у районі. За колектив виступали такі спортсмени, як: ігор Копач, Сергій Воробець, брати Михайло та Олександр Ліщуки, Олександр Галевич, брати Андрій та Олексій Петручки, брати Сергій та Юрій Петручки, Роман Сажин, Володимир Полюлюк, Віктор Войцехівський, Юрій Ткачук, брати Юрій та Станіслав Ігнатови {тренер - Василь Петручок, спонсор - Анатолій Калинюк).

У 2004 році у складі команди району брав участь у товариському матчі ветеранів проти збірної Кременця. Наступного ж року сапанівський "Сокіл" як представник Кременецького району виграв зональну першість облради ФСТ "Колос" із футболу й виступав у фіналі у м.Гусятин, де виборов "бронзові" нагороди.

І зараз команда "Сокіл" є однією з кращих на Кременеччині. У 2012 році сапанівчани завоювали Кубок району з футболу та вибороли третю позицію у чемпіонаті. Тоді ж Олександр Миколайович організував нову молоду команду "Сокіл-2012", яка у першості "Колосу" виборола друге призове місце.

"З приємністю можу згадати поїздку "соколят" (це було у моїй юності) в с.Коропець, Монастириського району, Тернопільщини (біля 200 км) на футбольний матч чемпіонату області новим автомобілем ГАЗ-51, покритим тентом та з запашним сіном у кузові. Ми виграли з результатом 2:0. Поруч із водієм В.Петручком перебував наш тренер В.Куницький", - ділиться спогадами О,Ігнатов.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]