ГоловнаСпортФутбол АрхівКІЧОР РОСТИСЛАВ ЙОСИПОВИЧ
com_960_360.jpg
u-13.jpg
com2_960_360.jpg

Нові оголошення

Віддам котенята безкоштовно
( / Інші оголошення)

Віддам котенята безкоштовно
07-06-2018

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
( / Інші оголошення)

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
03-05-2018

Наш канал на Youtube

 

Перегляди статей
52758

Народився 15.02.1954 року у с.Красноармійське, Якимівського району, Запорізької області.

Проживає у с.В.Млинівці, Кременецького району, Тернопільської області.

 "Футболом я почав займатися ще з дитячих років, навчаючись у Млинівецькій (зараз -Великомлинівецькій) початковій школі, що спочатку знаходилася у будинку майбутнього фельдшерсько-акушерського пункту, а згодом у приміщенні біля сільського футбольного поля.

"Ганяли" ніпельного м'яча, що зашнуровувався спеціальною відверткою, на спортивній площадці біля клубу та колгоспних силосних ям. Грали у футбол із однолітками з Сапанова, коли пасли худобу в районі хутора "Жиравка". На примітивній площадці хлопчаки поставили міні-футбольні ворота, натягнуті сітками, сплетеними із шнурків для нанизування тютюну. Футбольні баталії проходили з перемінним успіхом, але, якщо за сапанівчан змагався Олександр Чумакевич, то в більшості поєдинків ми програвали. За млинівчан зі мною виступали Микола Іванюк, Олександр Чернявський, Володимир Соколовський, Леонід Ліснічук, Сергій Денисюк", - згадує Ростислав Кічор.

У 1974 році О.Чумакевич запросив Р.Кічора бути воротарем у сапанівському "Соколі", що став чемпіоном району з футболу під егідою ФСТ "Колос". Сапанівчани змагалися у чемпіонаті Тернопільщини другої групи, обласному Кубку І.Дворського й у першості добровільно-спортивного товариства "Колос" Тернопілля. З с.Радянське (с.В.Млинівці) з ним грали: О.Чернявський, В.Шевчук, А.Свирид, пізніше - В.Соколовський, а з с.Підлісці - В.Довш.

Наступного ж року у фінальній першості обкому профспілки сільського господарства й заготівель та облради ДСТ "Колос" із футболу сапанівчани вибороли перемогу. Ростислав Кічор був визнаний кращим воротарем.

У районних зимових змаганнях із міні-футболу 1976 року у складі команди цукрового заводу, де він працював, здобув першість.

У травні у нелегкій боротьбі "Сокіл" (с.Сапанів) під керівництвом В.Й.Куницького завоював Кубок області "Золотий колос". У зустрічі Кубка України "Золотий колос" із чернівецьким "Сільмашом", де виступали кращі футболісти цієї області, сапанівчани за сумою двох поєдинків зійшли з дистанції.

Неодноразово у складі "соколят" був чемпіоном і володарем Кубка райради ДСТ "Колос" із футболу (голова - Г.М.Скакальський).

Ростислав Йосипович згадує про один епізод: "У неділю команда колгоспним автобусом вирушала на черговий футбольний матч. На прохання батька мені терміново потрібно було викинути сіно на горище (збирався падати дощ). На допомогу прийшли мої одноклубники, які приїхали з Сапанова. Хлопці за мить дружньо справилися з роботою й ми вчасно відбули на змагання".

Із 1982 року Р.Кічор почав виступати за новостворену команду свого села, яка неодноразово завойовувала районний чемпіонський титул та Кубок із футболу, брала участь у різних обласних змаганнях.

Часто як боковий суддя обслуговував поєдинки чемпіонату та Кубку району з футболу, традиційного турніру пам'яті О.Романюка.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]