ГоловнаСпортФутбол АрхівКРАВЧУК ВАСИЛЬ Володимирович
com_960_360.jpg
u-13.jpg
com2_960_360.jpg

Нові оголошення

Віддам котенята безкоштовно
( / Інші оголошення)

Віддам котенята безкоштовно
07-06-2018

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
( / Інші оголошення)

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
03-05-2018

Наш канал на Youtube

 

Перегляди статей
52757

 Народився 23.01.1955 року у м.Магадан (РФ).

Проживає у с.Сапанів, Кременецького району/ Те р но п і л ьсь кої о б л а сті.

Футболом В.Кравчук почав займатися з 8 класу, навчаючись у Сапанівській восьмирічній школі (вчитель фізкультури - В.Й.Куницький).

За місцеву футбольну команду колгоспу імені Радянської Армії (голова - М.К.Нікітюк) виступав із 1970 року.

Спочатку вона мала назву "Колгоспник" (спортінструктор - О.Гарасевич), а згодом - "Колос" (В.Трачук). Змагався у першості району та облради ДСТ "Колос". Став чемпіоном Кременеччини з футболу.

"У 1972 році я тренував молодшу вікову групу школярів сапанівської восьмирічки, яка завоювала друге місце в обласних змаганнях на приз клубу "Шкіряний м'яч", програвши у фіналі тернонолянам. Тоді  і вніс пропозицію перейменувати команду на "Сокіл", - згадує В.Кравчук.

У 1974 році "Сокіл" (с.Сапанів) виступав у Кубку І.Дворського, першості області з футболу другої групи. Василь Кравчук грав із Олександром Чумакевичем, Ростиславом Кічором, Юрієм Чайкою, Анатолієм Мостовим, Михайлом Ткачуком, Василем Червявським, Володимиром Левицьким, Миколою Ліснічуком, Василем Петручком, Олександром Чернявським, Миколою Чугункіним, Степаном Петручком, Василем Мазурчуком, Володимиром Шевчуком, Леонідом Циганком, Анатолієм Свиридом, Олександром Ігнатовим. У багатьох футбольних матчах забивав голи.

Наступного ж року, вигравши зональні змагання, спортсмени стали переможцями першості обкому профспілки працівників сільського господарства й заготівель та облради ДСТ "Колос із футболу.

У 1976 році сапанівчами були володарями Кубка області з футболу "Золотий колос", перемігши у вирішальному матчі команду "Колос" (сДзвиняч) колгоспу "Золотий колос" Заліщицького району.

Як представник Тернопільщини "Сокіл" (с.Сапанів) брав участь у Кубку України "Золотий колос". У першому поєдинку в Кременці (суддя - О.Тємєтєв, М.Ужгород) ми преремогли "Сільмаш" (м.Чернівці) з рахунком 2:1. Натомість у матчі-відповіді (суддя - С.Грінберг, м.Київ) наші спортсмени програли з результатом 1:3 і за сумою двох зустрічей вибули з боротьби. Проти сільської самобутньої команди, чого гріха таїти, грали кращі футболісти-колосовці Буковини. Окрім цього, рефері "симпатизував" господарям: рука постійно показувала в один бік. Був момент, коли ми довгий час тиснули суперника на його половині поля, але перемоги не досягли. І це при рахунку 1:2. Воротар Ростислав Кічор був без роботи. Він далеко вийшов з воріт і ми пропустили контратаку. У народі правду кажуть: « Не забиваєш ти – забивають тобі».

У складі сапанівчан неодноразово був чемпіоном та переможцем району з футболу, що проводила райрада ДСТ "Колос"     (голова Г.Скакальський)", ділиться     спогадами Василь Кравчук.

Із 1984 по 2000 рік В.Кравчук обслуговував матчі різних футбольних змагань.

У 1986-1987 роках судив другу групу першості області з футболу.

Василь Володимирович розповідає: "Футболом захоплюються й мої сини - Роман та Володимир. У 2012 році у складі сапанівського "Сокола" вони вибороли Кубок району з футболу та стали "бронзовими" призерами першості".

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]