ГоловнаСпортФутбол АрхівЧЕРНЯВСЬКИЙ Олександр Михайлович
com_960_360.jpg
u-13.jpg
com2_960_360.jpg

Нові оголошення

Віддам котенята безкоштовно
( / Інші оголошення)

Віддам котенята безкоштовно
07-06-2018

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
( / Інші оголошення)

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
03-05-2018

Наш канал на Youtube

 

Перегляди статей
52795

Народився 09.08.1952 року у м.Кривий Ріг, Диілропетровської області. Проживає у с.В.Млинівці, Кременецького району, Тернопільської області,

"Футболом я почав займатися з б років, навчаючись у Млинівецькій (зараз - Великомлинівецькій) початковій школі, що знаходилася у приміщенні майбутнього медпункту. Хлоп'ята "ганяли м'яча" на площадці біля сільського клубу, а згодом біля силосних ям, де зараз футбольне поле. Змагався разом із Анатолієм Киричуком, Михайлом Терновим, Олександром Терновим, Леонідом Ляшуком, Петром Ляшуком, Михайлом Куровським, Сергієм і Михайлом Гордійчуками, Володимиром Кондратюком, Ростиславом Кічором, Володимиром Шевчуком", - згадує Олександр Чернявський.

"У 1974 році на запрошення спортінструктора колгоспу імені Радянської Армії О.Чумакевича я почав виступати за команду "Сокіл" (с.Сапанів) у Кубку, чемпіонаті району з футболу, першості Тернопільщини та облради ДСТ "Колос", обласному Кубку імені  І.Дворського. Грав на позиції правого півзахисника разом із односельчанами Ростиславом Кічором, Володимиром Шевчуком, Анатолієм Свиридом (згодом і Володимиром Соколовським, Ігорем Чорнобаєм, Володимиром Довшем), кременчанами Володимиром Левицьким, Андрієм Паляницею та сапанівчанами Олександром Чумакевичем, Василем Кравчуком, Юрієм Чайкою, Степаном Петручуком, Миколою Ліснічуком, Леонідом Циган ком, Миколою Чугункіним, Олександром Ігнатовим. Деколи забивав голи. Тренував нас В.Куницький. Багато разів був чемпіоном, володарем районного Кубка "Золотий колос" із футболу. Згадую такий епізод: недільного

ранку з батьком звозив сіно з городу й не встиг на колгоспний автобус, що віз сапанівчан на футбольний матч у Почаїв. Прийшлося добиратися рейсовим автобусом, на зустріч я не запізнився.

Наступного ж року у складі сапанівського "Сокола" став переможцем фінальної першості обкому профспілки сільського господарства й заготівель та оілради ДСТ "Колос" із футболу. Разом із В. Шевчуком закупили комплект футбольної форми для спортсменів с.Радянське (с.В.Млинівці), а В.Левицький набив на футболках номери та назву "Зоря".

У 1976 році з сапанівчанами виборов обласний Кубок із футболу "Золотий колос" і ми як його володарі змагалися в аналогічному Кубку України, де за сумою двох поєдинків поступилися "Сільмашу" (м.Чермівці). За нашого суперника грала команда обласного центру, укомплектована добротними виконавцями. Тоді ж із цукровиками, де я працював токарем, виграв районний турнір із міні-футболу. Як і всіх спортсменів Цукровика мене нагородили  -ділиться спогадами Олександр Михайлович.

Із  І981 року О.Чернявський почав виступати за команду свого села Радянське - "Кремінь", яка виграла районні змагання із міні-футболу.

Наступного ж року вони стали чемпіонами району з футболу та завоювали Кубок "Золотий колос". (Олександр грів у команді правого півзахисника).

У  1983 році футбольний колектив Радянського - знову володар районного Кубка, виборов "бронзові" медалі першості обласної ради ДСТ "Колос".

Наступного ж року "Кремінь" здобув "золоті" нагороди першості Кременеччини. Через рік він повторив цей успіх.

У 1986 році цей колектив знову завоюював Кубок "Злотий колос", розпочав виступати у чемпіонаті  області з футболу першої групи. Кубок райради ДСТ "Колос" спортсмени "Кременя" виборювали й у 1988 та у 1990 роках.

У  1991 році О.М.Чернявський у складі команди комбінату хлібопродуктів (директор - С.О.Осталчук, представник - Л.МЛіснічук) став переможцем районного традиційного турніру з міні-футболу.

У 1993 році разом із кременецькими ветеранами виграв міжобласний турнір із футболу у м.Дубно, Рівненської області.

Наступного ж року у першому міжобласному турнірі на призи газети "Діалог" у складі великомлинівчан виборов "срібло".

У  1995 році разом із ветеранами Кременця завоював перше місце, а через рік - друге у вищеназваних змаганнях.

У 1997 році з "Ветераном" (м.Кременець) здобув другу позицію у першому міжобласному турнірі з футболу пам'яті ветеранів Радивилівщини.

"У 2003 році у с.В.Млинівці місцеві футболісти змагалися у товариському ветеранському матчі зі спортсменами району. Поєдинок закінчився з результатом 2:2 (один із м'ячів на моєму'рахунку). Виступав за збірну району у матчі-відповіді у Кременці наступного ж року", -закінчує розповідь О.Чернявський.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]