ГоловнаСпортФутбол АрхівЛевицький Володимир Петрович
com_960_360.jpg
u-13.jpg
com2_960_360.jpg

Нові оголошення

Віддам котенята безкоштовно
( / Інші оголошення)

Віддам котенята безкоштовно
07-06-2018

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
( / Інші оголошення)

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
03-05-2018

Наш канал на Youtube

 

Перегляди статей
52793

Народився 6.07.1953 року у м.'Кременець

Володимир Петрович розповідає: "Футболом почав займатися з 1 року . У 1974 році на запрошення Михайла Куровського грав за команду с.Радянське у чемпіонаті району з футболу. Тоді ж за пропозицією Олександра Чернявського почав виступати за сапанівський "Сокіл" у першості області з футболу другої групи".

Наступного ж року із цим колективом Володимир Левицький став ереможцем першості обкому профспілки працівників сільського >сподарства й заготівель та облради ДСТ "Колос" із футболу. На позиції ереднього захисника грає із Олександром Чумакевичем (капітан), остиславом Кічором (воротар), Леонідом Цигамком, Степаном етручоком, Юрієм Чайкою, Олександром Чугункіним, Анатолієм виридом, Василем Кравчуком, Володимиром Шевчуком, лександром Чернявським, Василем Мазурчуком, Миколою Дудиком, лександром Ігнатовим (тренер-наставник - В.Й.Куницький).

Взимку 1976 року у складі команди "Цукровик" (цукровий завод) і виграв перші районні змагання з міні-футболу. Тоді ж із сапанівчанами став володарем Кубка області з футболу "Золотий колос" * и ступа в у Кубку України "Золотий колос". У зустрічі з чернівецьким Сільмашем" вдома (у Кременці) наші земляки 'перемогли з рахунком 2:1, а в гостях (у с.Новосілки, тренувальна база чернівецької Буковини") програли -1:3 та вибули із боротьби.

У 1975-1976 роках із сапанівчанами змагався у чемпіонаті області футболу першої групи.

"17 жовтня 1976 року у складі команди "Спартак" (м. Кременець) брав      участь      у товариському матчі проти        ветеранів львівських "Карпат" (кубковий склад 1969 року).       Поєдинок закінчився з рахунком 2:1     на      користь кременчан", - згадує В.Левицький. Із 1976 по 1978 рік проходив  службу у лавах Радянської Армії. Грав за команду "Сирет" (смт.Сторожинець) у першості Чернівецької області з футболу. Після демобілізації з "Соколом" (с.Сапанів) виступав в обласному Кубку з футболу пам'яті І.Дворського, першості Тернопільщини другої групи,       районних змаганнях. У    1981    році    на запрошення спортінструктора колгоспу "40-річчя Жовтня" А.Антонюка, ВЛевицький грав за команду "Колос" (с.Гаї) у чемпіонаті області з футболу першої групи. Із цим колективом (граючий тренер М.Маландій) виграв зональні змагання першості області ДСТ "Колос" та вийшов у фінал. На футбольне поле виходив разом із Анатолієм Антонюком, Юрієм Савицьким, Миколою Маландієм, Олександром Тивонюком, Володимиром Мацковим, Олександром Універсалом, Володимиром Соколовським, Михайлом Скибою, Ігорем Чориобаєм, Володимиром Довшем, Віктором Дубенюком.

Із 1982 року на запрошення спортінструктора колгоспу "Нове життя" Михайла Скиби змагався за "Кремінь" (с.Радянське). Тоді ж став чемпіоном та володарем Кубка району з футболу. На позиції переднього захисника виступав із М.Маландієм (граючий тренер), о.Зубом, О.Чернявським, В.Барановим, М.Скибою, В.Мацковим, Василем і Володимиром Васіонами, В.Степанцем, Р.Рудницьким, В.Довшем, І.Чорнобаєм, А.Паляницею, В.Соколовським, В.Дубенюком, о.Бендасюком.

Із цим колективом наступного ж року він виборов районний Кубок "Золотий колос" та третє місце у першості облради ДСТ "Колос".

У 1984 році разом із сапанівським "Соколом" став володарем Кубка та Суперкубка району з футболу.

Наступного ж року з командою "Кремінь" (с.Радянське) знову був чемпіоном району.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]