ГоловнаСпортФутбол АрхівШевчук Володимир Якович
com_960_360.jpg
u-13.jpg
com2_960_360.jpg

Нові оголошення

Віддам котенята безкоштовно
( / Інші оголошення)

Віддам котенята безкоштовно
07-06-2018

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
( / Інші оголошення)

Продам культиватор, прицеп до ЗІЛ,бочку
03-05-2018

Наш канал на Youtube

 

Перегляди статей
52785

Народився 25.07.1954 року у с.Млинівці (В.Млинівці), Кременецького району, Тернопільської області. Проживає там же.

 "Футболом я почав займатися з дитячих років, навчаючись у Млинівецькій початковій школі, що знаходилася при в'їзді у село. Грали м'яча біля клубу, а згодом - в урочищі "Ставки". Змагався із Орестом Ляшуком, Миколою Муликом, Олександром Чернявським, Ростиславом Кічором, Леонідом Ляшуком, Петром Ляшуком, Михайлом Куровським, Олександром Ляшуком", - ділиться спогадами Володимир Шевчук.

"До 1972 року разом із Р.Кічором, О.Чернявським, В.Соколовським, Л.Ліснічуком, В.Нікіфоруком їздили на велосипедах у с.Іква, де на примітивній спортивній площадці боролися із місцевими футболістами, яких збирав В.Валецький.

Весною 1975 року із Олександром Чернявським за власні гроші купили футбольну форму для млинівецьких спортсменів. Володимир Левицький набив трафаретом на футболках назву команди "Зоря" й номери. Тоді ж на пропозицію О.Чернявського та за згодою О.Чумакевича я почав виступати за футбольну команду "Сокіл" (с.Сапанів) на позиції правого захисника у різних футбольних змаганнях. Ми стали переможцями першості обкому профспілки працівників сільського господарства й заготівель та обласної ради ДСТ "Колос" із футболу", - згадує В.Шевчук.

Наступного ж року із "Соколом" Володимир Шевчук завоював обласний Кубок "Золотий колос" і захищав честь Тернопільщини в аналогічному Кубку України. На жаль за сумою двох матчів сапанівчани програли більш досвідченим футболістам із обласного центру м.Чернівці.

Багато разів був чемпіоном та володарем Кубка району з футболу, що проводила райрада ДСТ "Колос" (голова -капітан), Ростислав Кічор (воротар) та польові гравці - Юрій Чайка, Олександр Чернявський, Володимир Шевчук, Василь Мазурчук, Микола Дудик, Василь Кравчук, Володимир Левицький, Степан Петручок, Микола Чугункін, Леонід Циганок, Анатолій Свирид, Олександр ігнатов, Микола Ліснічук, Володимир Соколовський, Андрій Паляниця, Володимир Довш, Ігор Чорнобай та інші (тренер -В.Й.Куницький).У 1976 році у складі команди "Цукровик" (цукровий завод) Володимир Шевчук був переможцем районного турніру з міні-футболу. За колектив змагалися В.Шкільов (спортінструктор), Р.Кічор, В.Шевчук, О.Чернявський, В.Левицький, В.Тичинський, С.Кіндратюк та А.Свирид.

Із 1981 року виступав за команду "Кремінь" села Радянське (зараз с.В.Млинівці), перемігши у районному турнірі з міні-футболу.

із цим колективом неодноразово вигравав Кубок райради ДСТ "Колос" та чемпіонат району. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]