Наш канал на Youtube

Перегляди статей
34383

Кубок району. Фінал

14.10.18р. Кубок району з футболу. Фінал. Три Валєти (Бонівка) - Сокіл (Сапанів) 2:1

14 жовтня на  свято Покрови Пресвятої Богородиці на центральному стадіоні  м. Кременець у відбувся фінальний матч на кубок району з футболу у якому зустрілися Три Валєти з Бонівки та  сапанівський Сокіл. Яка б не була турнірна ситуація гра між цими суперниками завжди викликає підвищений інтерес вболівальників. На превеликий жаль Сокіл  не зміг виставити на цю гру оптимальний склад. Кращого бомбардира команди Томича Сашу не відпустив ФК Вишнівець. З різних причин не зіграли Богута Андрій, Олексюк Віталій, Кравчук Влад,  Гордійчук Саша, а це майже пів команди. Тим не менше Сокіл дав справжній бій представнику нашого району в обласній першості.

На перших хвилинах матчу Петручок Діма повинен був відкривати рахунок, але не використав вихід один на один з голкіпером. До кінця першого тайму за рахунок кращого контролю мяча Три Валєти переважали суперника і на перерву пішли ведучи в рахунку 1:0. Поразка ніяк не входила в плани сапанівців і на другий тайм команда налаштувалася як на останній бій. Хлопці не шкодували ні себе ні суперника. Звідси і велика кількість жовтих карток. Складний матч був і для бригади арбітрів, які постійно вислуховували претензії то з однієї, то з іншої сторони.

3 Сокіл (Попівці) 0 0 2 2-7 0

Сокіл (Сапанів) - Три Валєти (Бонівка) грають у фіналі 14.10 о 13.00 на стадіоні в Кременці !

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]

Сокіл Сапанів - срібний призер чемпіонату району 2018 року

23.09.18р. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 20 тур. Колос (Лопушно) - Сокіл (Сапанів) 2:2

На минулих вихідних відбувся заключний тур чемпіонату району з футболу. Нічийний результат у виїзному поєдинку проти Колоса дозволив сапанівському Соколу другий рік поспіль фінішувати на підсумковій другій сходинці турнірної таблиці. Сенсаційно завершився матч в Дунаєві, де місцевий Титан переміг другу команду Валетів і тим самим подарував бронзові нагороди білокриницькому Арсеналу.

Склад команди "Сокіл" Сапанів:

Мельник Степан, Романюк Юрій, Дубчак Микола, Ігнатов  Станіслав (Петручок Сергій), Чернявський Андрій, Вихованець Іван, Гордійчук Олександр (Назаревич Михайло), Іванюк Роман (Петручок Микола), Богута Андрій, Петручок Дмитро, Олексюк Віталій.

Голи:  Петручок Д.- 2.

Всі результати туру

Футбол. За крок до фінішу

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Футбол. Сокіл перемагає в Кімнаті

16.09.18р. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 19 тур. Нива (Кімната) - Сокіл (Сапанів) 1:2

В першому колі гра в Сапанові між цими командами завершилась сенсаційною перемогою Ниви з рахунком 3:0. Перед звітною грою Сокіл перебував на третій сходинці маючи в своєму активі 36 очок. На очко більше 37 у Трьох Валетів  і 40 очок у Колоса. Паралельно відбувався матч в Гаях, де головні суперники сапанівців в боротьбі за медалі грали між собою. Теоретично всі три команди ще могли претендувати на чемпіонство. Отже  турнірне становище зобовязувало Сокіл грати лише на перемогу.

Перший тайм пройшов за повної переваги гостей. Сапанівці створили масу моментів, але м'яч вперто "не йшов в ворота". Натомість Нива єдиний свій шанс використала і відкрила рахунок в матчі 1:0. Та сценарію першої гри не судилося повторитися. Після двох поспіль ударів в перекладину свій перший в цьому сезоні, але такий важливий гол забив Дубчак Микола. 1:1. Під завісу першого тайму за гру рукою було призначено пенальті в ворота Сокола. І тут відмінно зіграв воротар Мельник Степан, який двічі переграв нападника господарів ( перший раз гравці Ниви ще до свистка забігли в штрафну і арбітр справедливо вирішив, що пенальті потрібно перебити).

Футбол. Пора вирішальних матчів

На цих вихідних відбудеться передостанній тур першості району у футболу. Увага вболівальників беззаперечно буде прикута до матчу в Гаях, де Колос та Три-Валети в очній зустрічі розіграють чемпіонство. Матч першого кола між цими суперниками  на Бонівці завершився перемогою Валетів з рахунком 1:0. Перемога Колоса забезпечить команді перше місце за тур до фінішу. Нічия чи перемога команди з Бонівки збереже інтригу ще на тиждень.

Сапанівський Сокіл, який наразі займає третю позицію очікує не простий виїзд в Кімнату. В матчі першого кола Нива сенсаційно перемогла в Сапанові 3:0. Цих трьох очок якраз і не вистачає Соколу на фініші чемпіонату, але в разі перемоги  команда  отримає хороші шанси поборотися принаймні за срібло.

Білокриницький Арсенал в двох останніх турах зіграє з Бережцями та Дунаєвом. Своїх шість очок команда скоріш за все візьме, але поразка в минулому турі 2:4 від Сокола залишає мало шансів в боротьбі за медалі.

Отже нас очікують цікаві матчі. Вболівайте за своїх і нехай переможе сильніший.

16.09.2018 Нива (К)-Сокіл (С), Зелені Леви (П)-Колос (Л),Велбер (В.Бер.)-Арсенал-2 (Б),Сокіл (П)-Титан (Д), Колос (Г)-Три Валети-2 (Б)

23.09.2018 Нива (К)-Колос (Г), Титан (Д)-Три Валети-2 (Б),Сокіл (П)-Арсенал-2 (Б),Велбер (В.Бер.)-Зелені Леви (П),Колос (Л)-Сокіл (С)

Футбол. Сокіл вдруге в цьому сезоні перемагає Арсенал з Білокриниці

02.09.18р. Білокриниця. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 17 тур. Арсенал-2 (Білокриниця) - Сокіл (Сапанів) 2:4

За чотири тури до завершення чемпіонату району сезону 2018 року Сокіл та Арсенал мали в своєму активі по 30 очок та ділили третю сходинку в турнірній таблиці. З огляду на це звітний матч мав надзвичайну вагу для обох команд. Поразка залишала одним чи іншим примарні шанси на медалі першості.

Матч першого кола між цими командами в Сапанові пройшов в напруженій боротьбі і завершився перемогою господарів 4:3. Багатим на голи був і поєдинок в Білокриниці. Відкрили рахунок гості. Петручок Сергій вкотре довів, що володіє потужним ударом, майстерно виконавши штрафний метрів з тридцяти. Не обійшлося і без помилки голкіпера Арсеналу. 0:1. Далі господарі порушили правила в своїй штрафній і арбітр призначив пенальті, який вдало виконав Петручок Микола. 0:2.

Футбол. Титан виявився не таким вже й міцним

26.08.18р. Стадіон с.Сапанів. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 16 тур. Сокіл (Сапанів) - Титан (Дунаїв) 6:0

В неділю 26 серпня в Сапанів завітав один з аутсайдерів чемпіонату району "Титан"  Дунаїв. Вже з перших хвилин матчу стало зрозуміло, що гостям навряд чи вдасться здобути позитивний для себе результат. Сокіл повністю перегравав свого суперника і ще в першому таймі здобув комфортну перевагу в рахунку. Розпочав розгром команди з Дунаєва Кравчук Владислав, вдало зігравши на добиванні. Другий гол після прострілу того ж Владислава забив в свої ворота один з захисників Титана. 2:0. Далі Олексюк Віталій реалізував вихід  один на один. Четвертий гол ударом здалеку записав на свій рахунок Вихованець Іван. 4:0 після першого тайму.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голоса (ів)]

Футбол. Перемогти Сокіл в чесній боротьбі - дуже складне завдання для будь-кого

19.08.18р. Стадіон с.Сапанів. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 15 тур. Сокіл (Сапанів) - Три Валети-2 (Бонівка) 2:3

Футбольний матч  в святковий день 19 серпня зібрав велику  кількість вболівальників на стадіоні с.Сапанів.  "Сокіл - Три Валети"  супер принципова гра. Тут не важливо яка команда на якому місці в турнірній таблиці, обидві завжди грають на перемогу.

З перших хвилин матчу Сокіл притиснув команду суперника до власних воріт і забитого гола не довелося довго чекати. Хорошого удару здалеку завдав Томич Олександр, на який  відмінно зреагував воротар Валетів, далі навіс Гордійчука і головою відправив мяч у сітку наш капітан Петручок Микола. Навіть пропущений  гол в одній з контратак не згасив бойового настрою наших хлопців.  Сапанів продовжував створювати моменти  і під завісу першого тайму вдруге забиває. Знову відмінний удар з-за штрафної (на цей раз Гордійчука Олександра), воротар відбиває і на добиванні Петручок Микола оформлює дубль. Перший тайм 2:1 на користь Сокола.

Футбол. Вирішальний матч сезону завершився скандалом

12.08.18р. Стадіон с.Гаї. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 14 тур. Колос (Гаї) - Сокіл (Сапанів) 1:1

Минулого сезону доля чемпіонства вирішувалась в с.Білокриниця, де дві суддівські помилки допомогли команді Арсенал здолати сапанівський Сокіл з рахунком 4:2. І ось в сезоні 2018 року для нашої команди знову ситуація повторилася. Тепер в с.Гаї фактично в матчі за золото (хоча варіанти ще є) Сокіл грав проти місцевого Колоса.

Такого налаштованого на перемогу Сокола в цьому році вболівальники ще не бачили. Хлопці дійсно приїхали вигравати і це було помітно  з перших хвилин матчу. Після прикрого пропущеного мяча на старті наша команда міцно взяла гру в свої руки і невдовзі відігралася. Петручок Микола вдало виконав штрафний удар, а Петручок Діма не схибив на добиванні. 1:1. І тут головним героєм матчу стає арбітр, який за два порушення дає дві жовті картки нашому захисникові Ігнатову Стасу. Скоріш за все суддя, коли діставав другу жовту і сам забув якому гравцеві дав першу. Вилучати гравця в першому таймі  в ключовому матчі сезону за два дрібних порушення ??? Є ж ще усні попередження. Це ще якось наші хлопці проковтнули і стиснувши зуби далі включились в боротьбу.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

Футбол. Тренування з підвищеною відповідальністю перед головним матчем сезону

05.08.18р. Попівці. Чемпіонат Кременецького р-н з футболу. 13 тур. Сокіл (Попівці) - Сокіл (Сапанів) 1:3

Ігнатов Юрій, Дубчак Микола, Ігнатов Стас (Петручок Дмитро І), Петручок Сергій (Штука Володимир), Чернявський Андрій, Ліснічук Валерій (Гордійчук Василь),  Богута Андрій (Гордійчук Олександр), Іванюк Роман (Петручок Серафім),  Кравчук Владислав (Воробець Сергій) , Петручок Микола (К) (Олексюк Віталій), Петручок Олександр.

Голи:  Петручок О, Петручок М, Петручок  С.

Наступної неділі  12 серпня  Сокіл на виїзді  зіграє ключовий матч сезону 2018 року. Суперник Колос (Гаї).