03-05-2018
Перегляди статей
58406

Сокіл у фіналі кубка району !

12.05.2019р. Півфінал кубка району з футболу. Велбер (В.Бережці) - Сокіл (Сапанів)  1:4

З певним острахом очікували вболівальники Сокола півфінального поєдинку з Великими Бережцями за право зіграти у фіналі кубка району. Представнику команди заледве вдалося назбирати на звітну гру 11 футболістів. Слава Богу наші кадрові втрати не повязані з травмами, а в першу чергу з відсутністю достойної роботи, через що молоді люди змушені вирушати на заробітки. Але це інша тема...

Отже, про футбол. Відкрив рахунок в матчі Петручок Сергій, вдало зігравши на добиванні після подачі кутового.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Впевненою перемогою Сокіл відкриває сезон-2019 з футболу

21.04.19р. Кубок Кременецького р-н з футболу.1/4 фіналу. Сокіл (Сапанів) - Сокіл (Попівці) 2:0

В день, коли країна обирала президента, сапанівський Сокіл в чвертьфінальному матчі кубка району приймав на своєму полі команду з Попівців. В силу різних причин наша команда не змогла виставити  оптимальний склад, але тим не менше від початку і до самого фінального свистка тримала гру під своїм контролем. Відразу після стартового свистка арбітра (доречі бригада суддів відмінно відсудила цей матч і ніяких претензій з боку обох команд не було) сапанівці почали створювати і марнувати моменти біля воріт суперника. М'яч вперто оминав ворота попівчан, аж поки за справу не  взявся Саша Томич. Спочатку він навісив точно на голову Петручка Сергія, який відкрив рахунок в матчі, а потім точним ударом в кут воріт подвоїв перевагу своєї команди. Перший тайм завершився з рахунком 2:0.

У другому таймі зіпсувалася погода, почав накрапати дощ. Пересуватись по полю ставало дедалі важче, тай  далося взнаки те, що це був лише перший матч після великої зимової перерви. Обидві команди мали по декілька моментів, які не вдалося реалізувати. В результаті гра так і завершилася перемогою сапанівського Сокола 2:0. У півфіналі Сокіл зустрінеться з командою Велбер (В.Бережці).

Армспорт. Хороші новини з Одеси

3-6 квітня 2019 р. у м.Одесі відбувся чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів та ветеранів.

Змагання пройшли на базі 9-го спортивного клубу управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України.

Близько 400 учасників з 25 регіонів України боротися за нагороди чемпіонату України в наступних номінаціях:

серед юнаків 2004 р.н. та молодших, серед юнаків 2001-2003 р.н., серед юніорів 1998-2000 р.н.,серед ветеранів 1979 р.н, 1969 р.н. та старших.

Приємно повідомити, що п'ять нагород по закінченню чемпіоната  вирушили за маршрутом Одеса-Сапанів.

І у грі в теніс ми задніх не пасемо

1-го березня в спортивному клубі "Демос" відбулася відкрита першість Кременецького району з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. Участь у турнірі взяли спортсмени з чотирьох областей. Приємно, що і в цьому виді спорту відзначилися сапанівці. Дипломи за друге місце та срібні медалі  в особистих першостях вибороли Максим Кравчук та Ангеліна Остапчук.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Сапанівський Сокіл завжди бореться лише за найвищі місця

17-24 лютого в спорзалі Кременецької педагогічної академії імені Т. Шевченка пройшов чемпіонат району з футзалу серед сільських команд. Чудовий виступ нашої команди затьмарила мінімальна поразка в першому матчі проти Колоса (Гаї) 0-1, яка в результаті вартувала Соколу першого місця.

Знай наших ! Кубок Пушкарів - 2019

16 лютого, у Тернополі в ТРЦ «Подоляни» відбувся Всеукраїнський турнір «Кубок Пушкарів» з армспорту , присвячений пам’яті видатного українського спортсмена, багаторазового чемпіона Європи та світу, заслуженого майстра спорту України Андрія Пушкара та його батька, заслуженого тренера України Анатолія Пушкара.  Захід зібрав більш як 220 спортсменів, які займаються армреслінгом практично зі всієї України. Також на турнір завітав відомий український силач Василь Вірастюк.

Змагання проводились на ліву та праву руки у вагових категоріях:

Тріумф сапанівців на турнірі з армреслінгу !

22 грудня 2018 року в м.Кременець відбувся турнір з армспорту серед юнаків 2003 р.н. та молодших присвячений до дня Св.Миколая, який зібрав велику кількість учасників.

Від нашого села виступали Іванюк Богдан, Кравчун Артур, Кожентковський Денис, Кравчук Максим та Мазурчук Юрій.

Приємно відзначити, що наші юнаки  на цьому престижному турнірі вибороли весь комплект нагород у абсолютній ваговій категорії на праву руку. Перше місце  Іванюк Богдан, друге - Кожентковський Денис та третє - Кравчук Максим.

Наші дівчата - найкращі !!!

1 грудня 2018р. Спортивний зал с.Сапанів. Першість Кременецького району з волейболу серед учнів шкіл.

Команда Сапанівської ЗОШ  перемігши по черзі всіх свої суперників (Лідихів 2:1, Горинка 2:0, Ст.Почаїв 2:0, Почаїв 2:0, Лопушне 2:0) здобула перше місце! Наші вітання ! Так тримати !

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 [1 Голос]

Кубок району. Фінал

14.10.18р. Кубок району з футболу. Фінал. Три Валєти (Бонівка) - Сокіл (Сапанів) 2:1

14 жовтня на  свято Покрови Пресвятої Богородиці на центральному стадіоні  м. Кременець у відбувся фінальний матч на кубок району з футболу у якому зустрілися Три Валєти з Бонівки та  сапанівський Сокіл. Яка б не була турнірна ситуація гра між цими суперниками завжди викликає підвищений інтерес вболівальників. На превеликий жаль Сокіл  не зміг виставити на цю гру оптимальний склад. Кращого бомбардира команди Томича Сашу не відпустив ФК Вишнівець. З різних причин не зіграли Богута Андрій, Олексюк Віталій, Кравчук Влад,  Гордійчук Саша, а це майже пів команди. Тим не менше Сокіл дав справжній бій представнику нашого району в обласній першості.

На перших хвилинах матчу Петручок Діма повинен був відкривати рахунок, але не використав вихід один на один з голкіпером. До кінця першого тайму за рахунок кращого контролю мяча Три Валєти переважали суперника і на перерву пішли ведучи в рахунку 1:0. Поразка ніяк не входила в плани сапанівців і на другий тайм команда налаштувалася як на останній бій. Хлопці не шкодували ні себе ні суперника. Звідси і велика кількість жовтих карток. Складний матч був і для бригади арбітрів, які постійно вислуховували претензії то з однієї, то з іншої сторони.

3 Сокіл (Попівці) 0 0 2 2-7 0

Сокіл (Сапанів) - Три Валєти (Бонівка) грають у фіналі 14.10 о 13.00 на стадіоні в Кременці !