ГоловнаСпортНовини спортуФутбол. Поразка на власному полі

03-05-2018

Наш канал на Youtube

Перегляди статей
34078

Перший матч сезону 2018 на своєму полі провела наша команда в неділю 13 травня. Суперник - Колос з Гаїв. Як не прикро це констатувати, але перший тайм пройшов за повного домінування гостей. Футболісти Колоса створили масу моментів біля воріт нашої команди і лише завдяки майстерності воротаря ворота Сокола залишалися сухими. За відсутності двох ключових гравців (півзахистник Богута та нападник Петручок) гра у сапанівців не клеїлася. Натомість гаївські футболісти почувалися як в себе в дома. Свисток на перерву судді Чумакевича зафіксував рахунок 0-0.

З початком другого тайму картина на футбольному полі змінилася на протилежну. Сокіл за пітримки своїх вболівальників пішов вперед і моменти вже почали виникати біля воріт Колоса. І коли вже здавалося що сапанівці от-от дожмуть, гаївцям вдалася хороша контратака і мяч влетів в сітку воріт Мельника (який на думку вболівальників був кращим гравцем цього матчу). Другий м'яч за декілька хвилин повністю зняв всі питання про переможця. Хоча часу до завершення гри ще було вдосталь, але ані моральних, ані фізичних сил у наших футболістів не залишилось. Отже заслужена перемога Колоса 2-0 виводить його в лідери після другого туру.

Склад команди "Сокіл" Сапанів: Мельник Степан, Дубчак Микола, Ігнатов Стас, Петручок Микола (К) (Назаревич Михайло), Чернявський Андрій, Гордійчук Олександр (Петручок Сергій), Іванюк Роман (Мельник Андрій), Воробець Сергій (Ільчук Іван), Вихованець Іван, Олексюк Віталій, Романюк Юрій.