ГоловнаСпортНовини спортуФутбол. Хороша гра і важлива перемога

03-05-2018

Наш канал на Youtube

Перегляди статей
34071

Напевне ніде в районі футбольні матчі не збирають такої кількості вболівальників як в Сапанові. Не став виключенням і матч четвертого туру, в якому срібний призер минулорічної першості Сокіл Сапанів приймав  чемпіона Арсенал-2 з Білокриниці.

На жаль  невдало вибраний час початку матчу (о 12 год) не дав змоги багатьом побачити перший тайм, адже в цей час саме проходила святкова служба в храмі. А розпочалася гра для Сокола дуже вдало. В самому дебюті матчу відзначився забитим голом Петручок Діма. Невдовзі подвоїв рахунок Петручок Микола. Сапанівці мали ще декілька хороших моментів для того, щоб довести рахунок до розгромного, але натомість пропустили в свої ворота. Поки наш воротар і захисник думали хто буде виносити мяч після навісу, високий нападник гостей головою спрямував його в ворота. Але не пройшло і декілька хвилин як перевага Сокола знову стала в два мячі. Петручок Микола в другій грі поспіль робить дубль. 3-1 після першого  тайму.

Після перерви здалося, що на поле вийшла зовсім інша команда гостей. Арсенал притис нашу команду до власних воріт і створив декілька небезпечних моментів, один з яких завершився голом. 3-2 і білокриницькі футболісти відчули, що можуть дотиснути. Вони діяли агресивно, гра ставала дедалі напруженіша і в Арсенала почали не витримувати нерви. Кожний епізод супроводжувався розмовами з арбітром, постійними претензіями, нецензурщиною і відповідно жовтими картками. Сапанів грав на контратаках і двічі Петручок Діма виходив фактично сам на сам, але не зумів забити четвертий гол і ...  за 20 хвилин до завершення гри рахунок стає 3-3. Знову навіс з флангу і знову нападник гостей головою забиває гол. Здавалося, що нічия для Сокола буде не таким вже і поганим рахунком. Наші футболісти почали грати на утримання, а гості ще більше нервувати. Червона картка за чергові розмови з арбітром відправила нападника Арсеналу відпочивати.  Остання хвилина напруженого матчу подарувала масу емоцій вболівальникам. Воротар гостей після навісу відбив м'яч за межі штрафної і  Чернявський Андрій головою метрів з 30 встановив остаточний рахунок 4-3 на користь Сокола. Після цієї перемоги Сапанів вийшов на третє місце в турнірній таблиці. Наступної неділі  виїзд в Почаїв.

Сокіл (Сапанів) - Арсенал-2 (Білокриниця)  4-3

Склад команди "Сокіл" Сапанів: Мельник Степан, Дубчак Микола, Ігнатов Стас (Мельник Андрій), Романюк Юрій,  Чернявський Андрій, Вихованець Іван, Гордійчук Олександр, Воробець Сергій (Назаревич Михайло), Іванюк Роман, Петручок Дмитро, Петручок Микола (К)

Голи: Петручок Дмитро, Петручок Микола (2), Чернявський Андрій